undefined cover
Hosszabbítás #157: Rasovszky Kristóf és Andrásfi Tibor, Párizs olimpiai bajnokai! cover
Eurosport podcast

1h23 |28/08/2024
Play

Play

Description

Két párizsi olimpiai bajnokkal készítünk interjút az eheti Hosszabbításban. A műsor első részében Rasovszky Kristóf a vendégünk, aki a 10 kilométeres nyíltvízi úszás győztese lett a Szajnában megrendezett verseny végén. Beszélünk arról, hogy Rasovszky kihagyta a medencés számokat, és hogy mik voltak a folyóban megrendezett verseny különlegességei.

A műsor második részében Andrásfi Tiborral beszélgetünk, aki a férfi párbajtőrcsapat tagjaként szerzett aranyérmet a párizsi olimpián, egyéniben pedig negyedik lett. A jó egyéni szereplését kissé beárnyékolta, hogy az utolsó két asszójában aranytussal kapott csak ki, így lemaradt az éremről, a csapat tagjaként azonban átélhette az aranytusok másik oldalát, amikor Siklósi Gergely vitte be a döntő találatot a japánok elleni finálé végén.

Ácsi! rovatunkban elhoztuk az előző hét legérdekesebb történéseit, kezdve a Vueltával, ahol erős versenyzők kaptak perceket szökésekben, szóba került Jannik Sinner doppingügye, Sun Yang visszatérése, egy új "magyar" alpesi síző feltűnése, és persze némi kézilabda is.

Hosted by Ausha. See ausha.co/privacy-policy for more information.